جستجو   :  

گرم کردن صدا قبل از خوانندگی

 

آموزش گرم کردن صدا قبل از خوانندگی

اختصاصی آهنگسازبرتر

 

حنجره یکی از پیچیده ترین و شگفت انگیز ترین اعضای بدن انسان می باشد که هنوز علم نتوانسته سازی را تولید کند که شبیه به حنجره انسان باشد. در خوانندگی و آواز باید به صدا و حنجره توجه ویژه ای داشت و آسیب رساندن به حنجره می تواند پایان فعالیت هنری یک خواننده باشد.

در خوانندگی و اجرا باید یک سری تمرینات را برای آماده سازی صدا انجام داد تا از آسیب رساندن به حنجره جلوگیری شود. برای گرم کردن صدا تمرینات زیادی وجود دارد که متاسفانه خیلی از خوانندگان، چه حرفه ای و چه تازه کار در رابطه با این تمرینات هیچ اطلاعاتی ندارند و بدون انکه صدای خود را گرم کنند شروع به خواندن می کنند که این می تواند در بلند مدت نتیجه ی فاجعه باری داشته باشد.

ما در این ویدئوی اموزشی چند تمرین فوق العاده حرفه ای و پر کاربرد را به شما عزیزان اموزش می دهیم تا بتوانید بدون انکه به صدای خود آسیبی وارد کنید به راحتی اجرا های خوبی داشته باشید.

تمریناتی که در این ویدئو گفته می شود بر گرفته از تمرینات علمی و تمریناتیست که بزرگترین اساتید صدا و آواز جهان آن را پیشنهاد کردند و هر خواننده باید قبل از اجرا های خود این تمرینات را انجام دهد تا در اجراهای خود به مشکل نخورد و پس از پایان اجرا دچار گرفتگی صدا نشود.

تمریناتی که در این آموزش گفته می شود شامل Lip Rolls , Humming و اجرای حروف مصوت است که به صورت عملی این تمرینات در نرم افزار اف ال استودیو آموزش داده می شود.

 

برای مشاهده هر روز یک ویدئو رایگان آموزشی عضو کانال آهنگسازشو شوید

آی دی کانال: AhangsazShow@

 

مدرس: مرتضی یدالله زاده

کیفیت: 480 و 720

مدت زمان: 14:52

 

برای مشاهده تمامی آموزش های رایگان کلیک کنید

 

برای مشاوره رایگان در رابطه با دوره پیشرفته ی سلفژ و خوانندگی، آهنگسازی و تنظیم، میکس و مسترینگ با ما در تماس باشید

آهنگسازبرتر: 09118128189

 

تاریخ درج  :  1398/6/16  
تعداد بازدید تا کنون :410

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی