جستجو   :  

بخش ششم آموزش رایگان آهنگسازی و تنظیم

 

بخش ششم آموزش رایگان آهنگسازی و تنظیم

نحوه بازسازی آهنگ شمال از مهراد جم

اختصاصی از آهنگساز برتر


یکی از بهترین آموزش هایی که در زمینه آهنگسازی و تنظیم می توان به آن اشاره کرد، تحلیل و بررسی موزیک های هیت ایران است. چون در این موزیک ها نکاتی وجود دارد که در آهنگسازی و تنظیم می تواند کمک بزرگی به ما بکند اما مشکلی که وجود دارد این است که پروژه های این موزیک ها (موزیک های هیت) توسط صاحب اثر در فضای اینترنت به اشتراک گذاشته نمی شود، بخاطر همین ما موزیک هایی که هیت می شوند را بازسازی می کنیم تا توسط آن به تحلیل و بررسی این موزیک ها بپردازیم.

امروز پروژه ای که در نظر گرفتیم یکی از موزیک های هیت ایران است که به تازگی منتشر شده است و مورد استقبال عموم قرار گرفته است. آهنگ شمال از مهراد جم برای اولین بار توسط تیم آهنگسازبرتر بازسازی شده است و طبق پروژه این موزیک میخواهیم به شما نشان دهیم که موزیک شمال از ابتدا چگونه شروع شده و چه المان هایی تشکیل شده، و نکته ی مثبتی که این آموزش دارد این است که سلیقه ی یکی از بهترین تنظیم کننده های حال حاضر ایران (مسعود جهانی) را بصورت تصویری به شما نشان می دهیم.

این نوع آموزش برای اولین بار توسط تیم آهنگسازبرتر در ایران منتشر می شود.

نکته: چون ریتم این موزیک 6/8 است یاد میگیرید که در اف ال استودیو چگونه کسر میزان های خود را بر حسب شش و هشت تنظیم کنید و در این آموزش نحوه چیدمان آرپژ گیتار، ساخت ریتم 68، ساخت پاساژ 6و8 و ... را یاد میگیرید.


مدرس: مرتضی یدالله زاده

نرم افزار میزبان: Fl Studio 20

کیفیت: 480 و 720

مدت زمان: 22:44
برای مشاهده تمامی آموزش های رایگان کلیک کنید


برای مشاوره رایگان در رابطه با آموزش حرفه ای آهنگسازی و تنظیم، میکس و مسترینگ با ما در تماس باشید

آهنگسازبرتر: 09118128189

کانال تلگرام: AhangsazeBartar@


برای مشاهده به ترتیب تمامی آموزش های رایگان روی عکس زیر کلیک کنید

تاریخ درج  :  1398/5/16  
تعداد بازدید تا کنون :108

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی